מטופלים ממליצים לאחר תהליך פוריות מוצלח

א.א : "אלפי מילות תודה ונשיקות, לא יכלו להביע את הרגשתנו. תודתנו, אהבתנו והערכתנו אלייך.אור גדול הבאת לחיינו.אלוהים-עוד בקשה לנו אלייך,תן לעוד זוגות ה המצפים בכיליון עיניים, לזכות  ולחוות אושר ואור  כמו שהענקת לנו. אמן לו יהי ישר כח באהבה והערכה"

ד.ב : "למרות שאומרים שמערכות בחירות גורמות סכסוכים, לנו את פשוט עשית אור. לא נשכח-מהרגע הראשון שהכרנו אותך,אמרת לנו, עם כל הקשיים והאכזבות, אין שום סיבה לבכי עצבות ודאגות, הרבה אמונה, רצון ותקווה.מילותייך אלו עודדו אותנו,ונתנו לנו להאמין שבסוף זה יגיע.ואכן כשבישרת לנו-זה חיובי! עדיין לא עיכלנו,בכינו,פשוט התרגשנו.למרות שתכננו-לחו"ל לא טסנו. את חלומותינו כבר קיבלנו".

ש.ע : "ברצוני להודות לך, בשמי ובשם בני ביתי,על השמחה והאור שהבאת לביתנו.
"קול ברמה נשמע…רחל מבכה על בניה…" ואני שהייתי בחזקת רחל המבכה על בניה,שנים של דמעות וצער.עומדת מנגד-כמטווחי קשת ומוחה את הדמעות. היום…עדיין מוחה את הדמעות. אך דמעות של אושר הן-דמעות של שמחה הן. אז תיגע הקשת באדמה, בגשם הדמעות חמה ומתעקשת להישמע, תפילת האימהות..
ד"ר יונה ברק-רבות בנות עשו חיל, ואת עלית על כולן.עם המון תודה ורחשי כבוד".

ר.ד : "ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור העידוד,התקווה,והאמונה שהפרחת-והחזרת לנו. ויתרה מכך, על תיאור ושמחה, שהכנסת לביתנו.

11 שנה של ניסיונות, ציפייה.
11 שנה של תקווה, אכזבה.
11 שנה של דמעה,
11 שנה של "אולי הפעם…"
אך אחת עשרה שנה עברו ללא כל פרי…וכמו שנאמר: המציל נפש אחת-כאילו הציל עולם ומלאו. את כשליחתו של הקב"ה, סייעת, ביצירת עולם ועזרת לנו למלא את עולמינו. ד"ר יונה ברק-מעומק ליבנו תודה. "

א.ש: "יש לכולנו חלומות רבים-אין סוף: להתעשר,לבנות,לקנות ולהיות מאושרים. לפני 13 שנה חלומנו היה –תינוק! במעמד חגיגי זה, ברצוננו להודות, בראשונה, לבורא עולם,ששמע את תפילתנו, ושדאג לך שתהיי המלאך המושיע שלנו. לך יונה מגיעות אלפי תודות,
תודה-על ימים של עזרה, הבנה ותמיכה.
תודה- שבישרת לנו שבקרוב נהיה אמא ואבא.
תודה -על התוצר המהמם שלנו-אור.

הלוואי וירבו רופאות כמוך,מגיעות לך כל המחמאות,מאתנו המון המון המון תודות.מכל הלב "